Pasy dylatacyjne

Danex Usługi Handlowo-Transportowe Ługowski Daniel
ul.Warszawska 76b, 05-084 Leszno, woj. mazowieckie
tel: 793 791 709, e-mail: biuro@danex-foam.pl, NIP: 5291518499

Zapraszamy Państwa do inwestowania w wysokiej jakości pasy dylatacyjne, których zadaniem jest oddzielanie konstrukcji – szkieletowej od ogólnej w budynku. Stosuje się je przede wszystkim w budownictwie, bowiem znajdują bardzo szerokie zastosowanie – również do dylatacji warstw płyt gipsowo-kartonowych, ścian z cegieł czy pustaków albo jako warstwa oddzielająca legary drewniane od podłogi. Bardzo często wykorzystuje się je także w przemyśle do celów wibroizolacyjnych – np. w maszynach lub urządzeniach. Zastosowań jest dużo więcej, a dzięki dużej różnorodności parametrów technicznych wyrobów znajdujących się w asortymencie, łatwo będzie Państwu znaleźć produkt, który posłuży w realizacji określonego celu.

Oferowane przez nas pasy dylatacyjne posiadają doskonałe właściwości izolacyjne, a do ich innych zalet wliczają się również:

Wszystko to sprawia, że są produktami bardzo popularnymi wśród Klientów i chętnie stosuje się je zarówno w budownictwie tradycyjnym, jak również obiektach drewnianych czy szkieletowych. Zachęcamy do zapoznania się z parametrami poszczególnych produktów oraz kontaktu, w celu uzyskania dodatkowych informacji.